Kalkulátor FVE
Konfigurátor FVE
Nezávazná nabídka
Chci zavolat
Kalkulátor FVE
Konfigurátor FVE
Nezávazná nabídka
Chci zavolat

Vyplatí se vám fotovoltaika? Zkuste naši novou kalkulačku. Spočítat úspory

Columbus AQUA

komfort teplé vody bez zátěže pro vaši peněženku

Columbus Aqua je zásobník teplé vody s integrovaným elektrickým ohřívačem, který je navržen tak, aby efektivně využíval solární energii. Systém umožňuje využívat přebytečnou energii vyrobenou fotovoltaickou instalací pro ohřev teplé vody. To vám nejen ušetří peníze za ohřev teplé vody, ale také zrychlí návratnost investice do vaší fotovoltaiky.

Jak to funguje?

Když vaše fotovoltaická instalace vyrobí více energie, než můžete spotřebovat, můžete ji místo do sítě přesměrovat do systému Columbus Aqua. Váš přebytek bude použit k ohřevu vody. Dobře izolovaný zásobník minimalizuje energetické ztráty a udržuje teplotu vody ještě dlouho po ukončení ohřevu. To znamená, že během slunečných dnů si můžete užívat teplou vodu pro svou rodinu zcela zdarma!

Columbus Aqua

teplá voda díky fotovoltaické energii

S naším řešením využijete přebytečnou elektřinu z fotovoltaického systému k ohřevu vody. Když systém zjistí produkci energie, automaticky zapne ohřívač v systému Columbus Aqua. Tímto způsobem je přebytečná energie přesměrována do bojleru, místo aby šla do sítě. Systém Columbus Aqua udržuje požadovanou teplotu po dlouhou dobu, takže ohřátou vodu můžete využít například večer nebo druhý den ráno. Díky tomu maximalizujete efektivitu využití bezplatné energie z obnovitelných zdrojů a zároveň snižujete potřebu nákupu energie ze sítě.

maximalizace vlastní spotřeby vyrobené energie

automatický systém
bez nutnosti ručního ovládání


vzdálené ovládání
s PowerHouse HEMS

úspora nákladů
za ohřev teplé vody

stabilní provoz
fotovoltaické instalace

Ušetřete až

60 %

na ohřevu vody s Columbus AQUA

Využijte až 100% dotace
na Columbus Aqua

Nyní můžete získat až 100% dotaci na systém Columbus Aqua. To znamená, že náklady na pořízení a instalaci tohoto řešení jsou hrazeny v plné výši, což vám umožní užívat si moderní řešení bez zatížení vašeho domácího rozpočtu. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, na které se dozvíte více informací o dotaci. Naši odborníci vám sdělí veškeré podrobnosti o dotačním programu, vysvětlí podmínky a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Chcete nabídku na míru?

Rychle, zdarma a nezávazně. Stačí vyplnit několik informací a my se Vám do dvou dnů ozveme s nabídkou přesně na míru Vašim potřebám.

Všechny údaje jsou u nás v bezpečí, nevyžádaných hovorů se s námi bát nemusíte.

1. Jaké řešení Vás zajímá?
2. O jaké produkty máte zájem?
3. Zanechte nám kontakt