Oprav dům po babičce
Chci zavolat
Nezávazná nabídka
Oprav dům po babičce
Chci zavolat
Nezávazná nabídka

Oprav dům s Columbusem - využijte dotaci až 1 500 000 Kč Chci vědět více

Naše práce mluví za nás

Reference

Podívejte se na zkušenosti zákazníků Columbus Energy v celé České republice

436 MW

Výkon ve fotovoltaických instalacích

70 000

Fotovoltaických instalací po celé Evropě

5 257 MW

Výkon v investičních portfoliích fotovoltaických farem

Realizace

Naše realizace slouží jako důkaz, že jsou naše služby skutečně kvalitní a vyhovují očekáváním našich zákazníků. Podívejte se na vybrané ukázky naší práce.

Stříbrné Hory

Stříbrné Hory

6,44 kWp

Křesetice

Křesetice

9,57 kWP

Malé Poříčí

Malé Poříčí

8,74 kWp

Chotěvice

Chotěvice

9,55 kWp

Columbus v České republice

V celé České republice jsme úspěšně realizovali mnoho projektů v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel a nabíječek pro elektromobily. Našimi zákazníky jsou zejména domácnosti, ale i firmy a instituce. Díky našim komplexním službám a kvalitním komponentům vyrábějí naši klienti energii ze slunce a zároveň šetří peníze za účty za elektřinu.

Pokud také chcete elektrárnu na vlastní střeše, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši techničtí poradci vám vytvoří nabídku na míru, pomohou vám s veškerou byrokracií a postarají se o montáž.

Mapa České republiky s fotovoltaickými projekty

Zkušenosti našich klientů

thumbnail
thumbnail
thumbnail

Jsme odborníci

Jsme odborníci na fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla a nabíječky pro elektromobily. Pro naše klienty zajišťujeme komplexní řešení, díky kterým mohou využívat ekologické zdroje energie a zároveň ušetří na účtech za elektřinu.

Ikona 1

Fotovoltaické systémy

Poskytujeme kompletní řešení pro využití sluneční energie v domácnostech a firmách.

Ikona 1

Tepelná čerpadla

Nabízíme energeticky úsporná řešení pro vytápění a ohřev vody s využitím tepelných čerpadel.

Ikona 1

Nabíječky pro elektromobily

Instalujeme rychlé a spolehlivé nabíječky pro elektromobily.

Ikona 1

Bateriová úložiště

Poskytujeme moderní bateriová úložiště pro ukládání vyrobené energie ze slunce.

Ikona 1

Energetické poradenství

Nabízíme odborné energetické poradenství pro vytvoření řešení na míru.

Ikona 1

Pomoc s dotacemi

Požádáme za vás o dotaci a vy se tak vyhnete složitému papírování.

Zkušenosti zákazníků Columbus Energy

callistof1
callistof1
Za mě super, realizace do 14 dní od zaplacení zálohy. Za 3 dny hotové, vše slape OK. Co jsem měl druhou nabídku, realizace byla za 4 měsíce.. žádost o dotaci také podaná. Jediné male minus je, že ještě nemám dořešenou změnu limitů pro nabíjeni baterie, rad bych s tím trochu experimentoval, to ale bude řešit minimum zákazníku. Pokud potřebujete rychlou realizaci, je to dobra volba.
Pavel Černý
Pavel Černý
Firmu Columbus Energy a.s. vřele doporučuji. Velice seriózní a profesionální jednání, realizace 1 - 2 měsíce od podepsání smlouvy, rychlí a odborně zdatní technici a velké zázemí v Brně. Rádi a dobře poradí ke spokojenosti zákazníka. S distributorem vše domluvili a FTV byla připojena do sítě rovněž velmi brzy.
Josef Dohnálek
Josef Dohnálek
Práce byly provedeny ve velmi dobré kvalitě, spokojenost zákazníka 100%, jak při montáži panelů, tak při komunikaci, a při zapojení a připojení elektroinstalace k síti. Časové limity byly dodrženy podle smlouvy. Už mi přišla i dotace.
Věroslav Vlk
Věroslav Vlk
Spolehlivá firma s kvalitními pracovníky. Plněno dle smlouvy, zajištěn i dotační proces a připojení. Nelze než pochválit.
Jaroslav Kopřiva
Jaroslav Kopřiva
Naprostá spokojenost, s jednáním obchodního zástupce pana Ondříška i firmy Columbus. Záloha byla zaplacena 5.1.2023 a elektrárna byla namontovaná a v provozu 6.2.2023. Absolutně jsem byl spokojen s montážní partou, která pracovala i když bylo špatné počasí. Firma mi zařídila připojení k distribuci i dotace. Můžu určitě jenom doporučit.
Ruda Machacek
Ruda Machacek
Velmi rychlá realizace od podpisu smlouvy 17.12.2022 do vlastní montáže FVE 7.2.2023. Profesionální a seriózní přístup všech zaměstnanců firmy Columbus. Velký dík patří hlavně panu Petru Spudilovi, který celou akci perfektně zastřešil, vždy pomohl a poradil. Všem tuto firmu dopuručuji, vše rychle,kvalitně a spolehlivě.
Karel Votypka
Karel Votypka
Již delší dobu jsem uvažoval o FVE. Na netu jsem oslovil firmu ColumbusEnergi. Pár dní nato, mě kontaktoval technický poradce p. Spudil a domluvili jsme si schůzku na 5.dubna. Když přijel, zaměřil dům a vše mi podrobně vysvětlil. Podepsali jsme smlouvu,my jsme zaplatili zálohu a oni zavezli materiál. 22. května přijeli řemeslníci a 23.května bylo vše hotovo a již nám FVE vyráběla el.energii. Firmu ColumbusEnergi doporučuji. Velmi slušné jednání ze strany firmy. Kvalitně provedená montáž. Dodržení termínů. Vstřícná komunikace. O veškerou administrativu se postarají, včetně dotace. Mají záruku na celou FVE 15.LET.

Chcete nabídku na míru?

Rychle, zdarma a nezávazně. Stačí vyplnit několik informací a my se Vám do dvou dnů ozveme s nabídkou přesně na míru Vašim potřebám.

Všechny údaje jsou u nás v bezpečí, nevyžádaných hovorů se s námi bát nemusíte.

1. Jaké řešení Vás zajímá?
2. O jaké produkty máte zájem?
3. Zanechte nám kontakt