Oprav dům po babičce
Chci zavolat
Nezávazná nabídka

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ: Vážení klienti, jsme si vědomi nelehké situace v oblastech zasažených povodněmi. Jsme s Vámi a v případě potřeby budeme klientům z daných oblastí věnovat maximální prioritu. Neváhejte nás tedy kontaktovat na +420 532 199 600 nebo info@columbusenergy.cz. Váš tým Columbus Energy. Kontaktujte nás

Kariéra Columbus

Zkušený rozpočtář staveb

Připojte se ke Columbus Energy a posuňte svou kariéru!

Do našeho týmu přijmeme pečlivého a zkušeného rozpočtáře staveb, který bude zodpovědný za komplexní přípravu a kontrolu stavebních rozpočtů od počáteční fáze až po finální zpracování.

Pracovní náplň

  • Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu.
  • Určení druhů použitých konstrukcí patrných dle projektové dokumentace.
  • Určení druhů výkonů dle projektové dokumentace.
  • Určení druhů konstrukcí a výkonů, které projekt nezmiňuje, ale jsou nutné k zajištění nebo provedení projektovaných konstrukcí.
  • Určení druhů stavebních materiálů z projektové dokumentace.
  • Zpracování výkazu výměr a výpočet množství stavebního materiálu.
  • Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací nebo kalkulací ceny podle vzorce nebo vlastní úvahou.
  • Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem stavebníka.
  • Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.
  • Určení sazby DPH, rozpočtování podle aktuálně platné vyhlášky.
  • Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, ekonomiky staveb nebo příbuzném oboru.
  • Alternativně středoškolské vzdělání s maturitou a relevantní praxe.
  • Minimálně 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici.
  • Praktické zkušenosti s rozpočtováním stavebních projektů a jejich přípravou.
  • Znalost MS Office (zejména Excel) pro zpracování a analýzu dat.
  • Dobrá orientace ve stavebních technologiích, materiálech a pracovních postupech.
  • Schopnost číst a interpretovat stavební výkresy a technickou dokumentaci.

Nabízíme

  • Férové mzdové ohodnocení, a to 40 000 až 70 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností a schopností. Po zkušební době také motivační bonusový systém.
  • S námi máte k dispozici 4 týdny dovolené a 1 týden Benefitního volna pro zaslouženou relaxaci. Využít můžete i 2 dny Zdravotního volna.
  • Možnost pracovat v mezinárodní dynamické firmě a zajímavém odvětví.
  • Práce na plný úvazek.
  • Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Zaujala vás tato pozice a chcete se přidat do našeho týmu? Pošlete nám tvůj životopis na hr@columbusenergy.cz a my se budeme těšit na osobní setkání a případně i na budoucí spolupráci.

Pozice je vhodná pro m/f/d.

Místo práce

Triniti Office Center, Trnitá 491/3
602 00 Brno

zobrazit na mapě

Datum přidání

23. 7. 2024

Proces náboru

Zažádejte o pozici

Pošlete svůj životopis a napište nám něco o sobě na naši emailovou adresu.

Teď jsme na řadě my

Podíváme se na obdržené dokumenty a do jednoho týdne se s Vámi spojíme. Dohodneme se na setkání nebo dalších možnostech spolupráce v budoucnu.

Společně se poznáme

Během setkání nám povězte o sobě a o tom, jak si představujete kariéru v Columbusu. My Vám představíme naše zázemí a odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Ozveme se Vám s výsledkem

Ať už naše společná cesta začne hned, nebo až v budoucnu, určitě se s Vámi spojíme co nejdříve.

Hledáme nové talenty!

Jsme srdcaři

Jsme dynamická firma s přibližně 50 zaměstnanci, která se specializuje na inovace v oblasti obnovitelné energie. Jsme nadšenci a záleží nám na tom, aby náš tým tvořili lidé, kteří budou do práce chodit s radostí a obohatí nás nejen svými pracovními zkušenostmi. Snažíme se vytvářet příjemný kolektiv, kde se každý cítí dobře.

Koho hledáme?

Zapálené kolegy se zájmem o profesní i osobní rozvoj. Ať už jsi na začátku své kariéry jako junior, nebo máš za sebou bohaté zkušenosti jako senior, u nás najdeš prostor pro růst a seberealizaci.
V našem týmu najdeš koordinátory zakázek a operátory call centra pro bezproblémovou komunikaci s klienty, projektanty na zakreslení fotovoltaických systémů, obchodní zástupce a manažery, IT, HR a marketingové oddělení a další. Každý z nás má své jedinečné schopnosti a společně tvoříme skvělý tým.

Jsi to ty?

Pokud jsi otevřený novým výzvám a chceš přispět k udržitelnější budoucnosti, ozvi se nám. Společně budeme pracovat na projektech, které mají skutečný dopad na svět kolem nás. Dej své kariéře nový směr a staň se součástí našeho rostoucího týmu!

#JsmeColumbusSrdcaři