Kalkulátor FVE
Konfigurátor FVE
Nezávazná nabídka
Chci zavolat
Kalkulátor FVE
Konfigurátor FVE
Nezávazná nabídka
Chci zavolat

Vyplatí se vám fotovoltaika? Zkuste naši novou kalkulačku. Spočítat úspory

Výkup přebytkůelektřiny

Pokud máte na střeše fotovoltaickou elektrárnu, která vyrobí více elektřiny než zvládnete spotřebovat, pak můžete tyto přebytky prodávat. Columbus Energy ve spolupráci s FreeForYou vám zajistí spolehlivý a bezstarostný výkup elektřiny za tu nejlepší cenu.

Jak funguje

— výkup přebytku?

Výkup přebytků elektřiny je jednoduchý proces. Když vaše fotovoltaické panely vyprodukují více elektřiny, než spotřebujete, nemusíte elektřinou plýtvat nebo o ni přijít. Díky partnerství Columbus Energy s firmou FreeForYou zajišťujeme snadný a rychlý výkup. Stačí vyplnit formulář a my se postaráme o zbytek.

Spolehlivý výkup

— s FreeForYou

Společnost FreeForYou si klade za cíl snížit výdaje za energie jak domácnostem, tak podnikatelům. Jsou zapsáni v Etickém kodexu Energetického regulačního úřadu a spolupracují s řadou známých jmen v oboru. Můžete se proto spolehnout, že se jedná o spolehlivou společnost. S jejich výkupem budete mít:

výkup i dodávku elektřiny za spotové ceny dle hodinových sazeb na OTE,

přehledný měsíční reporting týkající se vyrobené elektřiny,

pomoc se získáním EANu,

smlouvu na dodávku i výkup elektřiny bez jakýchkoliv pokut či sankcí, která dá se ukončit kdykoliv v průběhu smluvní vztahu.

Prodávejte vyrobenou elektřinu z fotovoltaiky

Chcete získat finanční odměnu za vyrobené přebytky elektřiny z fotovoltaiky? Vyplňte formulář a odborníci z FreeForYou se vám brzy ozvou a odpoví vám na všechny vaše dotazy.